Забота о каждом госте

Комфортні номери, високі стандарти якості турботи про кожного гостя і величезне бажання зробити ваше перебування в готелі незабутнім!

Стандарт

Затишний однокімнатний номер, розрахований на проживання однієї або двох осіб. Ідеальний для сімейних поїздок, відряджень чи короткої зупинки, якщо Київ є проміжним пунктом подорожі.
Детальніше

Бізнес

Стильний однокімнатний номер, в якому з комфортом можуть розміститися один або два гостя. Ідеальний для сімейних поїздок чи відряджень. Номер обладнаний усіма необхідними для проживання зручностями.
Детальніше

Бізнес гіпоалергенний

З турботою про наших гостей, ми створили гіпоалергенні номери, головною особливістю яких є відсутність килимового покриття та наявність спеціальних гіпоалергенних подушок. У номерах категорії «Гіпоалергенний» не зупиняються гості з тваринами.
Детальніше

Бізнес для людей з особливими потребами

З турботою про наших гостей, ми створили спеціальні номери для людей з інвалідністю. Для гостей, які пересуваються на інвалідних візках, у номері є спеціальний низький умивальник, додаткові поручні біля туалету та обладнана зона душу.
Детальніше

Люкс

Вишуканий та стильний двокімнатний номер з окремою спальнею та вітальнею, розрахований на проживання одного або двох гостей.
Детальніше

Романтичний люкс

Вишуканий та стильний двокімнатний номер з великою ванною стане ідеальною локацією для романтичної поїздки та допоможе створити особливу атмоферу для вашої подорожі чи свята.
Детальніше

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vero consequatur, libero at, rem doloribus aperiam aliquam reiciendis architecto, voluptates similique esse! Alias, quasi accusamus at fugit atque provident tempore et consequuntur ea
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vero consequatur, libero at, rem doloribus aperiam aliquam reiciendis architecto, voluptates similique esse! Alias, quasi accusamus
Read more/div>