Favor Park Hotel

Готель, який турбується не лише про комфорт та безпеку гостей, а створений для того, щоб максимально задовільнити індивідуальні потреби кожного гостя.

Favor Park Hotel – чотиризірковий готель у найзеленішому затишному районі Києва, який відчинив свої двері у 2018 році та вже встиг завоювати серця українських та іноземних гостей. Це підтверджують високі оцінки на сервісах бронювання, а також нагорода Traveller Review Awards 2021 від Booking.com за виняткову гостинність та головна нагорода у номінації «Best Sport Hotel» від International Hospitality Awards.

Готель популярний серед індивідуальних та бізнес-туристів. Тут можна провести подію різного масштабу, орендувавши один з дев’яти конференц-залів або ресторан.
Favor Park Hotel розташований лише за 3,2 км від Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), всього за 9 км від Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) та за 36 км від Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Read more
 • Безпека

  Готель знаходиться під цілодобовою охороною. На всіх зонах загального користування ведеться відеоспостереження, а кожен номер обладнаний сейфами та датчиками вогню і диму.

 • Комфорт

  130 комфортабельних номерів, оснащених клімат-контролем, високошвидкісним інтернетом, телевізорами і всім необхідним для комфортного проживання.

 • Сервіс

  Ми пропонуємо комплексне рішення не тільки з проживання, а й організації та святкування заходів, проведення семінарів, тренінгів в онлайн і офлайн-форматах.

 • Технологічність

  8 конференц-залів, обладнаних найновішої технікою для проведення заходів різних форматів - від тренінгів до фуршетів, місткістю 350 чоловік.

 • Екологічність

  Для обігріву і охолодження повітря в готелі використовуються фанкойли, які дозволили нам повністю відмовитися від системи центрального опалення і зменшити викиди вуглекислого газу за рахунок економного використання електроенергії.

 • Соціальна відповідальність

  80% відсотків наших співробітників пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, тим самим зробивши внесок в боротьбу з пандемією.

room

Ми – Pets Friendly!

І піклуємось не лише про тих тварин, які відвідують наш готель разом з гостями. Команда Favor Park Hotel регулярно підтримує Центр допомоги бездомним тваринам «В добрі руки», як матеріально, так і за допомогою волонтерства. Організація надає не лише притулок чотирилапим, а ще займається лікуванням, стерилізацією та прилаштуванням тварин, які опинились на вулиці.

room

Ми – Eco Friendly!

Favor Park Hotel приймає сотні гостей щодня, тож ми відчуваємо свою відповідальність за збереження екології міста. Від початку існування готелю працюють фанкойли.
Ця технологія дозволяє нам повністю відмовитися від системи центрального опалення та зменшити викиди вуглекислого газу шляхом економного використання електричної енергії.
Крім того, в основі роботи фанкойлів лежить вода замість фреону, що є більш безпечним для довкілля.

А ще, ми стараємось уникати використання пластику та мінімізуємо відходи у роботі нашого готелю.

room

Ми – соціально відповідальні!

Пандемія Covid-19 стала випробуванням на міцність не лише для бізнесу, а й для людських стосунків. У скрутному становищі опинились вразливі групи населення, зокрема люди похилого віку. Співробітники Favor Park Hotel впродовж пандемії займалися волонтерською роботою: допомагали літнім людям, які проживають поруч з готелем щодо закупівлі та доставки продуктів та ліків.

Пандемія Covid-19

Пандемія Covid-19 стала випробуванням на міцність не лише для бізнесу, а й для людських стосунків. У скрутному становищі опинились вразливі групи населення, зокрема люди похилого віку.
Співробітники Favor Park Hotel впродовж пандемії займалися волонтерською роботою: допомагали літнім людям, які проживають поруч з готелем щодо закупівлі та доставки продуктів та ліків.
Читати далі