Рімо

Найбільший конференц-зал Favor Pаrk Hotel, що оснащений сучасною технікою, зручними меблями, які легко трансформуються для будь-яких заходів, та додатковим обладнанням для проведення подій. Зал «Рімо» підходить для проведення великих презентацій, лекцій, семінарів, пресконференцій, корпоративних заходів, банкетів та фуршетів. Система клімат-контролю дозволить налаштувати комфортну температуру, незалежно від погоди на вулиці: спека чи холод. Наш готель надає не лише місце для проведення заходу, а й супроводжує клієнта на кожному етапі: планування, оформлення, проведення події. Ми піклуємося про кожну хвилину перебування гостя в готелі.
Детальніше

Зал Орхідей

Квітковий «Зал Орхідей» ідеально підходить для масштабних та урочистих подій. Новітня техніка, зокрема 5 професійних ТБ панелей, допоможуть максимально ефектно презентувати новий продукт чи провести іншу бізнес-подію. У залі є також опція проведення заходу у форматі фуршету чи банкету, що довершить святкову атмосферу. «Зал Орхідей» підходить як для святкування урочистих церемоній, день народження, хрещення так і для проведення презентацій та бізнес-подій.
Детальніше

Бельграно

У конференц-залі «Бельграно» поєднались затишок та технічна досконалість. Його простір продуманий до дрібниць та ідеально підходить для навчальних семінарів, презентацій, тренінгів, майстер-класів та ділових переговорів. Під час вашої події ми допоможемо організувати кава-паузу, що залишить час на вирішення інших питань.
Детальніше

Деналі

Конференц-зал «Деналі» ідеально підійде для проведення невеликої конференції до 60 осіб чи ділового фуршету на 70 осіб. Зручні мобільні меблі, презентаційне обладнання і відмінна освітленість приміщення (з можливістю затемнення), створюють невимушену атмосферу та допомагають максимально зануритись у тему події.
Детальніше

Вінсон

Ще один зал для невеликих зустрічей – зал «Вінсон». Він також ідеально підійде для проведення семінарів, тренінгів, переговорів або зборів. Мобільні меблі дозволяють отримати різні варіації розсадки та трасформувати зал під індивідуальний запит клієнта. Презентаційне та технічне обладнання дозволяють якісно провести будь-який захід.
Детальніше

Лаура

Зал «Лаура» підійде для проведення вашого бізнес-заходу у невеликій компанії, для презентацій та перемовин. У залі комфортно можуть розміститись від 16 до 40 осіб у залежності від розсадки. Для спікерів доступне професійне обладнання з екраном та сучасною аудіосистемою. Зал також можна використати для неформальних подій – банкетів чи фуршетів у невеликому колі друзів та близьких.
Детальніше

Переговорні кімнати

«Переговорна кімната» – це невеликий зал, у якому можна провести бізнес-переговори чи зібрання команди проекту у невимушеній атмосфері. Зал може вмістити до 20 осіб у різних варіаціях розсадки. Також обараючи цей зал, клієнт отримує допомогу професійної технічної команди та необхідне оснащення сучасною технікою. Зал легко трансформовується під індивідальний запит проведення бізнес-заходу.
Детальніше

Lorem Ipsum is simply dummy text

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vero consequatur, libero at, rem doloribus aperiam aliquam reiciendis architecto, voluptates similique esse! Alias, quasi accusamus at fugit atque provident tempore et consequuntur ea
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Vero consequatur, libero at, rem doloribus aperiam aliquam reiciendis architecto, voluptates similique esse! Alias, quasi accusamus
Read more/div>